Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nevěsta si přála mít na svatbě svého mrtvého otce. Nakonec ji vedl k oltáři!

Svatební den chce mít každá žena dokonalý.
Jenny Lynn si přála, aby ji jednou k oltáři vedl její otec. Jenže ten pár let před svatbou zemřel. Ona to ale vyřešila po svém a nakonec ji opravdu k oltáři dovedl. Ale tak trochu jinak. Její přání se tak splnilo.

Američanka Jenny Lynn se na svůj svatební den moc těšila. Byla ale smutná, že ji nepovede k oltáři její zesnulý otec a neuvidí, jak moc je šťastná. Ten zemřel před pár lety, kdy ho zasáhla kulka zločince, který utíkal z loupežného přepadení. Jenže její otec se ještě před smrtí rozhodl darovat všechny svoje orgány, včetně srdce.

Jeho srdce dostal Arthur Thomas, který na orgán čekal, a zachránil mu tak život. Muž se později zkontaktoval s rodinou, které za nové srdce moc děkoval. A osud tomu tak chtěl, že zůstali v kontaktu.

A tak ji nakonec k oltáři nevedl nikdo jiný než muž, který dostal srdce otce Jenny. Když ho o to požádala, okamžitě souhlasil a byl rád, že aspoň tohle cestou může být Jenny se svým otcem. Kdo jiný by ji měl vést k oltáři, když ne on.

„Pokud můj příběh přesvědčí alespoň jednoho člověka, aby se stal dárcem orgánů, má to smysl,“ svěřila se Jenny na Facebooku. „Věřím v příběhy, ve kterých ‚žili šťastně až do smrti‘,“ dodala.

Mohlo by vás zajímat

Další články