Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nevěsta džihádu Linda se po roce setkala se svou matkou: V Iráku jí hrozí trest smrti

Konečně se setkala se svou matkou!
+ Dalších 5 fotografií
Linda Wenzel byla až do svých patnácti let naprosto obyčejná puberťačka, která si užívala života. Jenomže v jejím životě nastal z nevysvětlitelných důvodů zvrat a ona se rozhodla přidat na stranu Islámského státu. V současné době stále pobývá na území Iráku a hrozí jí až trest smrti. Před pár dny se konečně setkala po roce se svou matkou.

Před několika měsíci našli Lindu Wenzel iráčtí vojáci a předali ji spravedlnosti. V současné době je Lindě šestnáct let a čeká na soud a v nejhorším případě může bohužel dostat trest smrti. Dívka podle svých posledních slov činů lituje a moc dobře si uvědomuje, že si zničila život.

Po dlouhém roce konečně spatřila tvář své matky, která jí nejvíce chyběla. Když se setkaly, neubránila se ani jedna slzám a obě si padly okamžitě do náruče.

Dívka na tom není po psychické stránce zrovna nejlépe. „Nechápu, jak mě mohlo napadnout něco tak pitomého jako přidat se k Islámskému státu," tvrdí. Nyní čeká v Bagdádu s ostatními členy Islámského státu na soud a nemůže být převezena do Německa.

Ani irácký premiér Hairer Al-Abdadi nemá s dívkou a jejím konáním slitování. "Podívejte se, i teenageři jsou trestně odpovědní, zvlášť pokud jejich činy zahrnují zabíjení nevinných lidí a podobně,“ řekl.

Mohlo by vás zajímat

Další články