Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nevěrník Voráček zpátky u své přítelkyně: Nechtěl rozbít rodinu, nebo Nicole opravdu miluje?

Je Voráček znovu zamilovaný, nebo je to jen hra?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Jakub Voráček si v létě neodpustil románek a zálet v Praze s neznámou brunetkou. Vypadá to ale, že jeho americká přítelkyně mu odpustila. Svůj Facebook totiž plní jednou společnou zamilovanou fotografií za druhou!

Zajímavý zvrat dostal vztah českého hokejového reprezentanta Jakuba Voráčka (27) s jeho americkou přítelkyní Nicole Warnecke (26). Společně čekají přírůstek do rodiny, ovšem ta se začala ničit během letošního léta.

Voráček si totiž neodpustil zálet se zdravotní sestrou z Uherského Hradiště. S tou se po Praze vodil za ručičku a bylo evidentní, že jsou více než jen kamarádi. Okamžitě se mluvilo o rozpadu jeho vztahu a řešila se témata, jako jsou alimenty a podobně.

Jenže momentálně to vypadá, že Kuba s Nicole jsou opět zamilovaní. Alespoň tedy podle sociálních sítí. Nicole na svůj Facebook totiž umisťuje jednu zamilovanou fotku za druhou.

Skutečně mu odpustila, nebo to je jen poslední záchvěv jejich lásky? Na to si ještě budeme muset počkat. Každopádně pokud je útočník Philadelphie opět šťastný, tak je to jenom dobře. Máslo na hlavě bude mít ale do konce života…

Související články

Další články