Jen co se začala vysílat oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas, tak se zrodila hvězda, po které začaly šílet stovky mužů. Ale někteří, ti známí, už se mohou pochlubit, že okusili, jaké to je mít Markétu Procházkovou v posteli.

Nejdelší vztah prožila s finalistou první řady SuperStar Tomášem Savkou (33). Hrdličky spolu žily dlouhých šest let, ale pak vášeň opadla. Zpěvák se zakoukal do starší baletky, kterou si dokonce vzal, a sexy brunetka měla mít víc než blíž k zadanému herci Martinu Písaříkovi (37).

S tím vztah nikdy nepotvrdila, protože má přítelkyni a malého synka, ale podle našich zákulisních informací se měla se známým nevěrníkem sblížit v době, kdy spolu začali hrát v Divadle Broadway v muzikálu Adam a Eva. Trávili spolu prý víc času, než je zdrávo, což u Martina není nic neobvyklého. Ten žádné sexy ženě prostě nemůže odolat.

Dokonce byla spojována i s hercem z Ulice Jakubem Štáfkem (27). Jenže ten je už dva roky zamilovaný do herecké kolegyně Moniky Timkové, takže tady jde opravdu jen o fámy. Ale při pohledu na Markétino tělo by se nebylo čemu divit, kdyby ani on neodolal.

Je jasné, že seznam milenců bude daleko plnější a po této soutěži se bude ještě rozrůstat. Markéta je prý dost náruživá a nedokáže být dlouho sama.