Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nevěrná Agáta je moderní máma: Nesedí po porodu doma na zadku, ale užívá si života a sexu! Dámy, chcete být jako ona?

+ Dalších 67 fotografií
Agáta Prachařová není žádný pokrytec! Rozhodně se řídí tím, co říká, tedy alespoň pokud jde o rady maminkám. Před více než rokem ve svém pořadu Matka Agáta pro OneTv.cz vehementně hlásila, že moderní mámy už dávno nemusí sedět doma s dětmi nebo stát za plotnou. A jelikož Agáta není žádné béčko, svou radou se i řídila. Doma na zadku neseděla a bum, je z toho rozvod a další potomek na cestě.

Když se" Agáta Prachařová":https://www.extra.cz/…a-pracharova (31) stala matkou, jako mávnutím kouzelného proutku se z ní stala uvědomělá mamina, která ví, co se sluší a patří. Moderní mámy podle ní navíc nemusí sedět doma a skákat kolem domácnosti, dětí a manžela, ale měly by vyrazit ven. A jak to tak vypadá, Agy doma asi moc neseděla.

Je o ní známo, že si ráda občas někde ulítne, ale že nechá svou nevěru prosáknout na veřejnost až takhle, to možná nikdo nečekal. Jak víme, manžel Jakub Prachař také není úplný svatoušek, ale zkrotli i jinačí bouřliváci, proto jsme si mysleli, že se tito dva hledali, až na sebe zbyli, a budou žít šťastně až do smrti.

Jenže teď je všechno jinak, Agáta je těhotná a nikdo neví s kým. Jakub ji opustil, jejich matky si jdou po krku, a navíc to vypadá, že Agáta si hodně užívala na Boyardu při natáčení.

No, Beverly Hills hadr, vážení, ale hlavní je, že Agáta si do pusy rozhodně nekálí. Svými radami se opravdu řídí! Pokud jste podobného ražení jako matka Agáta a nevydržíte doma nebo vám jeden chlap nestačí, neváhejte se řídit jejími radami! Agáta je totiž matka roku a znovu nám to zajisté předvede již za několik měsíců!

Jestli jsou ovšem její rady nad zlato, je otázkou. Zatím docílila pouze toho, že si na ni všichni ukazují prstem. K očekávanému miminku se nikdo nehlásí, manžel ji opustil a všem je pro smích. Jestli je tohle cesta, jak se opět dostat do povědomí veřejnosti, gratulujeme, mise splněna. Agátě samozřejmě budeme držet palce, ať vše zvládne!

Mohlo by vás zajímat

Další články