Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Nevěra opilého Šebrleho? Moderátory v televizi by měli dělat jenom inteligenti!

+ Dalších 24 fotografií
GLOSA Čtvrteční oblejzačky slovenské sekretářky ze strany Romana Šebrleho (43) ukázaly na to, že chlast dokáže udělat z každého chlapa úplného tupana. Zároveň to ale připomnělo, že na post čtecích hlav by asi měli aspirovat ti, kteří mají větší IQ, než olympijský oštěp!

Nemám potřebu tvářit se pohoršeně, že nějaký slavnější ňouma to přehnal s pitím a pak si začal užívat s nějakou kolegyní z televize. Nevěra, ať už jen nastartovaná nebo dokonaná (pravdu se nikdy nedozvíme), k životu prostě patří.

Spíš mě ale zaráží inteligence Romana Šebrleho.

Co se to stalo se sportovním bohem?

Když ještě sportoval, byl to pro mě, stejně jako pro většinu republiky, nadpozemský bůh. Desetiboj je neskutečně náročný sport, mohou ho dělat jen chlapi s neuvěřitelnou výdrží a stupněm sebezapření. Roman patřil léta k absolutní špičce, vypadal skvěle, byl bez manýrů, prostě absolutní ideál vzoru pro všechny.

Bohužel se pak začala jeho image kazit hned poté, co kývl na to, že bude moderovat zprávy. Je to stejné, jako by miniaturní Roman Skamene (pro mladší pak snad trpaslík z Hry o trůny v podání herce Petera Dinklageho) chtěl začít hrát basketbal.

To byla ale ostuda!

A taky to podle toho vypadalo. Sice to tomu nabouchanému chlápkovi v sáčku neskutečně slušelo, ženy vrněly blahem, ale lepší bylo si vypnout zvuk. Neustálé přeřeky zabily veškerou snahu o to prezentovat Romana Šebrleho (43) jako moderátora.

Přesuneme se o pár let dále, do minulého čtvrtka. Chápu, že všude bylo vedro k zalknutí. Ale představa, že budu na místě moderátora, který má všeobecně vzbuzovat respekt a důvěru, a na večírku zaměstnavatele plném novinářů si dám do trumpety tolik, abych" sobě a své manželce pak dělal celonárodní ostudu":https://www.extra.cz/…al-cizi-zenu, to mi nejde na rozum.

Kolik má IQ?

Každý inteligentnější člověk by se asi zařídil jinak. Měl chuť zapařit? Ok, asi by stačilo pobýt na párty povinnou dobu a pak sebrat Láďu Hrušku a klidně i dvacet Slovenek a jít si namazat ústa někam do soukromí.

Románek měl ale asi zavařený mozek, a tak všechno s Denisou H. prováděl před očima všech bulváristů. Klobouček, sportovče!

Vina je jen na jeho straně!

Jestli někdo vyčítá novinářům, že si nenechali zprávu pro sebe, že mu možná rozbili manželství, tak asi naznačuje, že sám neodvádí zaměstnavateli práci, za jakou je placený. To si nikdo z přítomných pisálků a fotografů přece nemohl dovolit. Vinu na ně prostě nehodíte, jejich kritici, jediný viník je Roman. A i kdyby byli redaktoři tak pitomí, že by událost nesmyslně zamlčeli, Eva má na Primě známé, které by jí to hned donesly.

Samozřejmě konec světa nenastává. Vypadá to, že Eva Šebrlová manželovi odpustí, což je jedině dobře. On a po něm i ostatní se snad poučí, že příště se dá nevěrnit mnohem lépe.

Na obranu olympionika jde napsat jednu věc: aspoň, že ze sebe druhý den nedělal ještě větší trubku a bez okolků vše přiznal. Ale Prima by se měla zamyslet, jestli by neměl zprávy uvádět někdo sice méně hezký a udělaný, ale s o to větší vrozenou inteligencí…

Mohlo by vás zajímat

Další články