Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEVĚRA A PSYCHICKÝ TEROR JI DOHNALY K SEBEVRAŽDĚ: Dcera fotbalového trenéra neunesla rozchod a vzala si život skokem z 23. patra!

Láska dokáže být někdy i krutá.
Zdroj: Profimedia.cz
Láska umí i zabíjet. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil trenér ruského klubu CSKA Moskva. Jeho dcera totiž neunesla rozchod se svým přítelem a rozhodla se ukončit předčasně svůj život!

Kondiční trenér CSKA Moskva Igor Aksyunov (39) má momentálně jiné starosti než ty fotbalové. Jeho dcera Alena (†20) totiž spáchala sebevraždu skokem z 23. patra moskevského bytu. Stalo se to dva dny po prohře ruského giganta s anglickým Tottenhamem.

Nebyl to ale nezdar CSKA, který ukončil život mladé dívky. Ta nezvládla složitý rozchod se svým přítelem. V den její smrti jí poslal zprávu, ve které se s ní rozešel a naznačil, že důvodem je jiná dívka.

Pár měl doma pravidelně Itálii – hodně hádek, časté nevěry. Několikrát to vypadalo na konec, ovšem nikdy k němu nedošlo, a to zejména díky tomu, že se Alena nedokázala od svého přítele oprostit. Trpěla depresemi a nesla to špatně.

Podle informací policie byla Alena psychicky mučena a právě její přítel má být důvodem sebevraždy. Škoda mladého života. Dívka měla ve svých dvaceti letech ještě vše před sebou. Bohužel, láska přináší i oběti…

Související články

Další články