Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelný titulek kladenských novin drtí internet: Tohle musel vydat jen někdo nepříčetný!

Nešťastné seniorky asi chtěly vidět něco jiného než výbavu.
Zdroj: reprofoto vasekladno.cz
Novinařinu prostě nemůže dělat každý. Dost často je k tomu potřeba i cit pro jazyk nebo aspoň elementární soudnost nad tím, co vydáváte.

Měla to být původně dobročinná akce, ale stačí jen jeden hloupý titulek a všechno je jinak. Kladenský server se chtěl nedávno pochlubit tím, jak místní hasiči pozvali na stanici postarší dámy, které zajímalo prostředí, v němž tihle chlapáci pracují, jenže to by nesměl výstup o akci dostat do ruky pološílený redaktor a ještě pološílenější editor.

Server Vaše Kladno má ale teď virální reklamu, o jaké se mu určitě ani nezdálo. Stačilo jen napsat, že „Hasiči vyslyšeli přání seniorek a ukázali jim svou výbavu“ a k tomu dát do záhlaví dost podivnou fotku, aby se tomu smál celý internet.

Obrovský dvojsmysl z toho stříká na metry a teď to taky myslíme dvojsmyslně. Sexuální podtext má na svědomí tisková mluvčí kladenské městské policie Markéta Fröhlichová, která do deníku zaslala tiskovou zprávu, ale to přece neznamená, že je třeba ji otisknout ve stejném znění, v jakém dorazila.

Nebohé seniorky z Kladna jsou nyní spíše za nadržené dračice a místní hasiči za zvrhlíky. Gratulujeme proto k titulku roku, tohle jsme ještě nikdy neviděli. A podle nás to jen tak nikdo nepřekoná.

Související články

Další články