Otřesný případ dětského týrání odhalili američtí policisté před čtrnácti lety v Texasu. Objevili tehdy malou, extrémně podvyživenou holčičku, kterou její matka a nevlastní otec násilím drželi ve skříni. Mučená dívka, dnes jednadvacetiletá Lauren Kavanaugh, po několika letech vystoupila ze stínu a se svým příběhem se svěřila médiím.

Do skříně ji matka zavřela poprvé ve třech letech. Chtěla ji potrestat za neustálé vzlykání. Trest se však prodloužil na dalších pět roků a holčičku uvěznil do temného prostoru 1,2×2,7 metru. Jako by už to nebylo samo o sobě úděsné, manželský pár ji začal také pravidelně sexuálně zneužívat. „Vždy nahlas pustili country, aby nebyl slyšet můj křik,“ popisuje hrozivý zážitek Lauren.

Svou dceru nechávala dvojice trpět hladem a často ji mučila různými zvrhlými praktikami. Po celém těle ji pálili cigaretami nebo ji topili ve vodě. Matka se také vyžívala tím, že před vyhladovělou Lauren stavěla talíře s jídlem, které holčička mohla jenom žvýkat a znovu je musela vracet do talíře. Po celou dobu týrání byli v domě přitom i další dva sourozenci a Lauren je občas slyšela smát se a běhat po venku.

V roce 2001 dívku v katastrofálním stavu objevili sousedé, kteří ihned zalarmovali policii. Lauren byla převezena do nemocnice, kde na ni lékaři aplikovali podobnou terapii, jaká se dělala podvyživeným vězňům z koncentračních táborů. Ve svých osmi letech vážila neuvěřitelných 11 kilogramů!

Z celého mučení si odnesla velké psychické trauma, které se projevovalo například depresemi či problémy ve škole. Ve svých jedenadvaceti letech však už konečně hlásí, že se dokázala posunout dál a žije nový život. Momentálně studuje psychologii a je odhodlaná pomáhat dalším dětským obětem.

Silnou mladou ženu si prohlédněte v galerii!