Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné video: Muž si za 3 měsíce vypracoval super postavu!

Před několika dny jsme vám přinesli článek o dívce, ze které se během jednoho roku stala vynikající tanečnice. Dnes pro vás máme neuvěřitelný příběh muže, kterému se za tři měsíce podařilo zhubnout 15 kg a vypracovat si skvělou postavu.

Scott Wright – který mimo jiné ztvárnil postavu striptéra Sama Kingstona v nekonečném seriálu Coronation Street – se jednoho dne rozhodl, že je nejvyšší čas začít se sebou něco dělat. Naordinoval si přísnou dietu, intenzivní cvičení a své pokroky pravidelně zaznamenával na video.

Vznikl tak unikátní „časosběrný dokument“, ve kterém můžete vidět, jak se Scott postupně mění ve svalovce. Prakticky každý den trávil v posilovně, dokonce se rozhodl omezit konzumaci své zamilované pochoutky – čokoládových tyčinek Kit Kat Chunky, kterých dříve jedl až 8 denně!

„Nemohl jsem se na sebe už ani podívat do zrcadla. Byl jsem neuvěřitelně apatický a styděl jsem se za svůj pupek i prsa. Přitom než jsem propadl čokoládě, byl jsem na své tělo vždy hrdý, dokonce jsem pracoval jako fitness trenér,“ řekl k tomu osmatřicetile­tý herec.

Nejenže Scott shodil výše zmíněných 15 kg, ale obvod jeho pasu se zmenšil z 94 cm na 71 cm a množství jeho tělesného tuku se snížilo z 23 % na pouhá 3 %! A pak že to nejde…

Související články

Další články