Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘITELNÉ: Takhle nádherná byla kdysi Donatella Versace! Pak začala s plastickými operacemi a je z ní vyschlá, plastiková kostra potažená kůží!

Na Donatellu Versace je smutný pohled!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Jednašedesátiletá módní návrhářka Donatella Versace nesměla chybět na udílení cen British Fashion Awards 2016 v Londýně. Ačkoliv se Donatella stále snaží udržet ve formě, z její vychrtlé postavy jde hrůza.

Donatella Versace je jednou z největších ikon módního světa. Inspirují se u ní takové hvězdy, jako je třeba Lady Gaga (30). Ovšem když se podíváte na fotky, jak vypadala tahle módní návrhářka na začátku kariéry a nyní, tak se zděsíte.

Donatella není první ani poslední ženou ze šoubyznysu, která odmítá přijmout fakt, že stárne. Její posedlost plastikami je opravdu šílená a na kráse populární návrhářce rozhodně nepřidává.

Kvůli plastickým operacím paradoxně vypadá mnohem starší, než je. Přitom by měly mít opačný efekt.

Bezpochyby má Donatella Versace talent od Boha, ještě by mohla přijmout fakt, že každý člověk zkrátka stárne a není umění vypadat v šedesáti letech na dvacet díky všemožným plastikám, nýbrž umět stárnout s grácií.

Tohle zatím ikonická módní návrhářka neumí. Vypadá jako plastiková figurína, s obřími rty a vypouklýma očima, která je potažená kůží.

Související články

Další články