Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné! Levněji vyjde nákup celého Leicesteru než Ronalda

Koupě Ronalda vyjde dráže než nákup všech hráčů Leicester City.
Zdroj: Profimedia.cz
Leicesteru se podařil prvotřídní zázrak, a to s týmem, jehož hráči mají na trhu menší celkovou hodnotu než Cristiano Ronaldo!

Když se mluví o titulu Leicesteru jako o senzaci, tak se opravdu nepřehání. Trenér Ranieri totiž neuvěřitelného počinu dosáhl s týmem, který má na trhu stejnou hodnotu jako například sám Cristiano Ronaldo. Pokud bychom totiž sečetli cenu všech hráčů na trhu, tak dostaneme číslo 63 milionů liber, u portugalského fotbalisty to je pak skoro 80 milionů.

Tahle zajímavá informace jen umocňuje fakt, že triumf Lišek v letošním ročníku Premier League je opravdu něčím, co už se možná nikdy nebude opakovat. Sázkové kanceláře před startem ročníku nejprestižnější ligy světa vypsaly na Leicester City kurs 5000:1, což v reálu znamená, že za vsazených tisíc korun by ze sázkaře byl rázem milionář!

Mistři ligy ale nezahálejí, slavili pouze včera a dneska už pěkně poslušně nastoupili k tréninku a připravují se na poslední dvojici zápasů, která jim v lize zbývá. Budou chtít určitě ještě své fanoušky potěšit nějakým tím bodem navíc, protože si to určitě za svou podporu zaslouží.

Související články

Další články