Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné: Japonský rekordman vypil během dvaceti sekund galon plnotučného mléka

Mléko je sice zdravé, ale nic se nemá přehánět. Takeru Kobajašimu je to však úplně jedno a během dvaceti sekund tak doslova „exnul“ celý galon.

Pokud vás zajímá důvod, vězte, že Takeru nutně potřeboval zapít třináct takzvaných cupcaků („minibábovek“), které chvíli předtím spořádal – pro změnu za šedesát sekund. Jde totiž o vyhlášeného žrouta a držitele celé řady světových rekordů.

Například před rokem do sebe tento nenasytný Japonec nacpal neuvěřitelných 110 hot dogů – a to za pouhopouhých 10 minut. Zatímco většina normálních lidí by po takové porci pravděpodobně praskla, Takeru s úsměvem konstatoval, že párky v rohlíku patří k jeho nejoblíbenějším pochoutkám a nikdy jich nemá dost.

A na závěr nezbytné varování: Pokud jste snad při sledování tohoto videa dostali žízeň či hlad a napadlo vás, že byste něco podobného také mohli zkusit, raději na to zase rychle zapomeňte. Ať neskončíte stejně jako Joaquín Alcaraz Gracia (zemřel hned poté, co převzal trofej za vítězství v soutěži pití piva) nebo třeba Boris Isajev (dnes už nežijící šampion v pojídání palačinek).

Související články

Další články