Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná proměna: Z dvoumetrové tyčky se stal tenhle Schwarzenegger!

Marty Ford se klidně může stát novým Arnoldem.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Marty Ford byl kdysi obyčejným klukem, který se o fitness a svaly vůbec nezajímal. Jenže teď je z něj dvoumetrový terminátor, který má vlastní posilovnu a radí ostatním, jak cvičit. Co se změnilo? A co je jeho tajemstvím?

„Mentální příprava je podle mě daleko důležitější na cestě k úspěchu než jakékoliv drogy, potravinové doplňky či jídlo. Pokud v tom není vaše hlava, tak to můžete klidně vzdát a jít domů,“ tvrdí Martyn a ví o tom své.

Jak potvrzuje, tak ani on se nenarodil obalený svalstvem a musel na svou vysněnou muskulaturu tvrdě pracovat.

„Protože jsem to sám zažil, tak vím, jak je to frustrující,“ popisuje Angličan období, kdy o svalech jenom snil. V rozhovoru pro Mirror ale prozradil, jak nakonec dosáhl svých představ.

Má speciální trik, který ho vždy spolehlivě namotivuje.

„Myslete na své cíle a ten pocit, který přijde, když jich dosáhnete. Ten pocit zadostiučinění je neuvěřitelný. Zkuste si ho představit pokaždé ještě před tím, než vůbec začnete cvičit,“ radí dvoumetrový terminátor a zdá se, že to funguje.

Nejenže dosáhl svého snu, ale jeho proměna mu přinesla i roli ve filmu. Martynova úctyhodného zjevu si totiž všimli autoři filmové série Neporazitelný a on se objeví v jejím čtvrtém dílu. Postava, kterou si zahraje, se příznačně jmenuje Noční můra.

Související články

Další články