Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘITELNÁ PROMĚNA: Podívejte se, jak skvěle vypadá Chlebovská POUHÝCH PĚT DNÍ po porodu!

Tohle snad ani není možné!
+ Dalších 7 fotografií
Těžko se dá uvěřit tomu, že někdo může pět dní po porodu vypadat takhle! Skoro to vypadá, jako kdyby Tereza Chlebovská vůbec nerodila. Vlastně se jeví skoro stejně jako v dobách své nejlepší formy, kdy na sobě neměla snad ani gram tuku!

Ani ne týden po porodu a Tereza Chlebovská (25) už je zase ve formě, se kterou by pomalu mohla jít předvádět nějaký slušivý outfit na molo. Česká modelka se prostřednictvím Instagramu pochlubila se svojí proměnou. Jedna fotka ukazuje, jak vypadala na konci těhotenství, a druhá je pět dní po něm!

„Zvláštní, jak rychle se člověku dokáží změnit priority. Ještě před rokem bych nějaké kilo navíc řešila a snažila se dát zpátky do formy a to co možná nejrychleji. Ale teď? Teď je to pro mě absolutně nepodstatná věc,“ komentovala svoji proměnu. V každém případě nějaká kila navíc na ní vůbec nejsou vidět. Spíše se jeví, jako kdyby před pár minutami opustila posilovnu!

Chlebovská o víkendu porodila českému fotbalovému reprezentantovi Pavlu Kadeřábkovi (24) holčičku. Společně pro ni vybrali jméno Ema a vypadá to, že si první dny s dcerkou opravdu maximálně užívají. Tak doufejme, že z malé Emičky vyroste stejně krásná dívka, jako je její maminka, a třeba se jednou také stane modelkou…

Mohlo by vás zajímat

Další články