Emma (23) byla ve škole šikanována. Spolužáci se jí posmívali a dávali jí všechno sežrat. A to jen kvůli tomu, že vážila 140 kilogramů. Emma z toho byla nešťastná a probrečela noci.

„Na škole jsem byla dost šikanovaná, ale doma jsem to našim nikdy neřekla. Bojovala jsem s tím sama, nechtěla jsem, aby si s tím dělali těžkou hlavu,“ řekla dívka. Lidé na ni pokřikovali „tlusťoško“. Jenže to bylo mnohem horší. Dokonce si z ní dělali i legraci, že by mělo být trestné mít tak obrovský zadek jako ona.

Jednou musela její šikanu do školy přijet řešit policie. A to byla pro dívku poslední kapka. Když jí bylo 17 let, rozhodla se, že všem vytře zrak a něco se sebou udělá. Opřela se do toho s vervou a výsledek opravdu stojí za to. Změnila svůj jídelníček, vyškrtla nezdravá jídla a čtyřikrát týdně cvičila. Za jeden rok zhubla dvacet kilo! Ale to jí nestačilo, tak na sobě makala dál. Nakonec se její váha zastavila na 77 kilogramech.

Její proměna je neuvěřitelná. Z Emmy je sexy kočka a chování agresorů se úplně změnilo. Ti, kteří se jí smáli, za ní teď chodí a omlouvají se jí, že na ni byli zlí. Dokonce ji někteří pozvali i na rande a dívka se tak rázem stala středem pozornosti. „Nemyslím si, že je jim to líto. Spíš se mnou jen chtějí flirtovat,“ řekla Emma, která je opravdu krásná a každý muž by ji chtěl mít po svém boku.

Zároveň motivuje ostatní ženy, které mají problém s váhou, a říká jim, jak mají jíst a cvičit. Studuje medicínu, a tak by chtěla celý život pomáhat lidem. Pozvánky na rande od agresorů jí nic neříkaly a ona je jen zlehka odpálkovává.