Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná kompilace mlaskavých farmářských polibků: Sledujte, jak se agrárníci poprvé olizovali se svými vyvolenými!

U třech párů z Farmáře proběhl alespoň dočasný happyend.
Zdroj: FTV Prima
+ Další 4 fotografie

Reality show Farmář hledá ženu se přiblížila do svého finále. Někteří agrárníci zůstali doteď sami a u některých se zablýsklo na reálnou vidinu sexu a tím pádem lepší časy. Postarší podnikatel Josef, u kterého byla v prvních dílech reality show znát velká náklonnost k alkoholu, je v přítomnosti své blondýnky Libušky jako vyměněný.

Drzé a vulgární vtípky nakonec nahradil šarmem a zpíváním. Vypadá to, že Libuška je přesně ta žena, která může „velkého puberťáka“ ještě i na stará kolena trochu zkultivovat. Nyní tak můžeme spolu s Laďkou doufat, že pro ně dva bude jejich rozloučení jen začátkem něčeho nového. „Stýskat se mi bude, ale myslím si, že to není naše poslední setkání,“ řekla chasníkovi na rozloučenou s úsměvem vilná Pražačka.

Asi největší, téměř životní změnou prošel „hejkal“ Pavel, tedy vlasatý farmář z polorozbořeného statku. „Ono už to zajiskřilo tehdy na zámku a já jsem si přál, aby to dopadlo. Překvapilo mě, že to vyšlo. No teda ona pořád neví,“ trochu opatrně hovoří o svém počínajícím vztahu. „Budeme na tom muset pracovat, ale jsou tam velký otazníky a blikaj tam výstražný světýlka,“ vyznala se temperamentní zrzka Saša.

Zda láska zvítězila i nad ženskými výstražnými světýlky, jak se v běžném životě často stává, ukáže až později realita sama.

Související články

Další články