Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Neuvěříte! Zpěvák, který se nechal od Pojkarové uspokojovat rukou, se před časem zabořil do "koz" této prsatice!

Neuvěříte! Zpěvák, který se nechal od Pojkarové uspokojovat rukou, se před časem zabořil do "koz" této prsatice!
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie

Ten Bohuš Matuš (40) má fakt život, který by mu mohl závidět i kdejaký majitel kozího chlívku. Pokud se po něm zrovna se svými honicími pokusy nesápe majitelka gigantické prsní výbavy a hlasu muže Marie Pojkarová (58), tak si Bohuš užívá s jinými kozami. Tedy ženami.

Další prsa, která se zase po letech vynořila v kombinaci s Bohušem na povrch, náleží východoevropské (prý)zpěvačce Tachmině Ibragimové. Jejím zatím nejvěhlasnějším činem bylo to, že údajně kdysi několikrát spala s Josefem Koktou, což, přiznejme si, nebyl v minulosti zas takový kumšt.

A právě Tachmina si v tuto chvíli hrdě vystavila na svůj Facebook asi šest let starou fotku, kdy bývalému kominíkovi Bohušovi pohostinně nabízí svou hrudní výbavu. Bohuš je totiž přece h-e-t-e-r-o-s-e-x-u-á-l, a tak samozřejmě vyšel laskavosti své východoevropské kolegyně hrdě vstříc. Jak vypadají Tachmininy zbraně vytasené k dobytí dlouhotrvající slávy, to můžete okouknout níže ve fotogalerii!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy