Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neuvěříte, jak si žije nejkrásnější vězeň světa: Jeremy Meeks je za vodou a jezdí v MASERATI!

Menší změna životního stylu mu asi prospěla!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
Vzpomínáte si na tohoto sexy krasavce z kalifornské věznice, který pobláznil svět? Loni v březnu opustil vězení a od té doby si žije poměrně na vysoké noze. A kde na to všechno bere? Nabídky modelingových agentur se mu jen hrnou a o peníze nemá nouzi. S rodinou oslavil první Vánoce po propuštění z vězení.

„Bůh je dobrý,“ zní popisek k Jeremyho fotce na Instagramu, kde pózuje před svým luxusním sídlem. K Jeremymu rozhodně tedy dobrý byl. Ještě před tím, než si odpykal ve vězení plný trest, se mu pracovní nabídky jen hrnuly. Není tedy divu, že sotva opustil brány vězení, skoro se nezastavil.

Sexy trestanec si vysloužil 27 měsíců odnětí svobody za ozbrojené loupeže, padělání dokladů a další „lehčí“ trestné činy. Sám Jeremy řekl, že nikdy nespáchal žádný závažný trestný čin, který by někomu ublížil. Jeho okolí o něm mluví jako o velice skromném, jemném muži a navzdory jeho kriminální minulosti tomu vše nasvědčuje.

Se svou ženou Melissou je již osm let a mají spolu tři krásné děti. Čas s rodinou si teď velmi užívá. Dalším přírůstkem do rodiny je nové maserati za 125 000 dolarů. Spolupráce s největšími módními značkami mu očividně vynáší. S rodinou si konečně užil i Vánoce a po nich oslavili s Melissou výročí na kalifornské vinici.

Související články

Další články