Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘÍTE, jak se změnila proradná Iveta z Robinsonova ostrova! Ze zpustlé stařeny je docela fešanda!

+ Další 2 fotografie
V šestém díle Robinsonova ostrova byla vyhozena intrikánka Iveta Stará. Ta si nezískala ani srdce diváků, ani ostatních soutěžících. Těm Iveta schovávala na ostrově jídlo, o které šlo soutěžícím především. Takže se není čemu divit, že je označována za intrikánku. Od jejího návratu domů se podle jejích slov nic nezměnilo. Podle nás tedy ano! A sice její vizáž!

Vypadá to, že intrikánka Iveta na sobě začala makat! Možná že se jí úplně nelíbilo, co v televizi viděla, a tak na sobě zapracovala. S novým účesem a líčením hned vypadá lépe a vypadá to, že i shodila nějaká ta kila Ostatně prý se vrátila domů s odhodláním ke cvičení. Ovšem podle jejích slov to moc dlouho nevydrželo. Vrátila se prý do zajetých kolejí a známého kolotoče v podobě péče o děti, domácnost a chození do práce. Na nic jiného tak čas už nezbývá.

Kdyby mohla vrátit čas, chovala by se na ostrově prý jinak a hned by se tam ráda vrátila. Bohužel, milá Ivetko, každý jsme svého štěstí strůjce, a jak si kdo ustele, tak si také lehne Alespoň se nám pěkně proměnila ze zpustlé trosečnice na docela pěknou maminu!

Související články

Další články