Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neúspěšná finalistka České Miss Kabická stále parazituje na loňské vítězce Kratochvílové!

Kabická (vlevo) vymyslela, jak to udělat, aby se o ní zase začalo psát,
když skandál s tlačenkou Nováčkové velmi rychle vyprchal.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Nikdo by o ní nevěděl vůbec nic, kdyby si před rokem hned poté, co zvítězila v České Miss 2013 Gabriela Kratochvílová (24), neostříhala nakrátko vlasy jen proto, že si všimla výrazné podoby s čerstvou královnou krásy. Od té doby se Andrea Kabická (24) ukazuje na všech možných společenských akcích a to, že si ji dodnes nejen zástupci médií, ale hlavně veřejnost pletou s Kratochvílovou, si pořádně užívá.

Kabická se o titul české královny krásy ucházela v roce 2011. Tehdy ale pořádně nakopla missí agentuře zadek, protože zveřejnila video ze soustředění, na kterém spolu s dalšími finalistkami vystoupila jako jejich mluvčí a postěžovala si, že agentura tlačí Jitku Nováčkovou, která, ejhle, vyhrála. Jistě, zásluhou diváků, bla bla bla… Kabická se ale rozhodně nezavřela na petlici a když se po vzoru Kratochvílové ostříhala nakrátko, začala se opět objevovat ve společnosti, kde si jí konečně někdo všiml, i když si všichni mysleli, že jde vlastně o někoho úplně jiného.

Že se tenhle tah Kabické asi vyplatil, dokazuje fakt, že se krátkého účesu doposud nevzdala a kdykoliv na ni někdo zavolá Gábino, přihopká a zůstává v roli Kratochvílové do doby, než si dotyčný uvědomí, s kým opravdu mluví.

Související články

Další články