Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Neúspěšná Andrea Bezděková promluvila o Miss Universe: Uvědomila jsem si, že jsem jedna z nejkrásnějších žen na Zemi!

Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Česká Miss Andrea Bezděková se vrátila domů s nepořízenou. Na Filipínách, kde probíhala soutěž Miss Universe, se nedostala do top třináctky a korunku nakonec vyhrála francouzská královna krásy. Andrea už je doma a popisuje, jak to na soutěži probíhalo.

V Asii na všechny uchazečky čekal pořádný luxus „Dostalo se nám té nejlepší možné péče i úžasného přijetí od všech, se kterými jsme se setkaly. Zároveň nás neustále obklopovala ochranka, aby se nám nic nestalo. Na Filipínách jsem strávila takřka 3 týdny, ale neexistovalo, že bych se šla na pláž sama opalovat."

A to nebylo všechno. „Každá jsme měly vlastního člověka, takovou chůvu, která se o nás po celou dobu starala. Znala přesně harmonogram každého dne, v kolik nás kde očekávají, a dokonce i to, v jakých šatech půjdeme přehlídku,“ říká s tím, že ji pobyt v cizině obohatil a ráda potkávala dívky z jiných zemí a poznávala nové kultury.

A jak to probíhalo v zákulisí soutěže? Docházelo na nějaké naschvály? Samozřejmě že ne! Andrea opakuje to, co říká v podstatě každá Miss před ní. „Čekala jsem nevraživou atmosféru mezi dívkami a spoustu intrik, a tak jsem nemohla uvěřit, v jak přátelském prostředí jsem se ocitla. Vzájemně jsme se, myslím, hodně podporovaly," říká oblíbenou formulku všech modelek.

A přesto, že se dostala tak daleko, zůstává stále skromnou holkou z Náchoda. „Uvědomovaly jsme si, že jsme tam s nejkrásnějšími ženami planety, přesto to tak žádná z nás nebrala. Byly jsme na jedné lodi a naplno si užívaly program," uzavírá svou bohatou zkušenost.

Související články

Další články