Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neudržel nervy na uzdě: Závodník po bouračce zbil svého soupeře!

Závodníkovi došla trpělivost a zmlátil svého soupeře před zraky
fanoušků.
Zdroj: youtube.com
Motokrosoví závodníci jsou pořádně nervní chlapci. Dokázali to při jednom z oblíbených amerických sportů - superkrosu. Závodníci, kteří se snaží zdolat bahnitý terén, si často pomůžou tím, že vytlačí jeden druhého tak, aby vyhráli. Jak to ale dopadne, když upadnou oba?

V sobotu se do kalifornského Anaheimu sjely tisíce fanoušků. Na závodech AMA Supercrossu je vždy narváno. A na tento závod budou všichni ještě hodně dlouho vzpomínat. To, co se totiž stalo, nepochopil ani komentátor, který byl ze všeho tak trochu zmatený.

Závodníci Vince Friese a Weston Peick se předjížděli, když v tom skončili na zemi oba dva. A následně se poprali jako psi. Friese chtěl totiž dvakrát vytlačit Peicka. A opravdu se mu to povedlo. Jenže Pieckovi se to nelíbilo a podruhé už mu došla trpělivost. Když se postavil znova na nohy, začal Friese mlátit hlava nehlava. A bitka to byla velká.

Došla mu trpělivost a chtěl se svému spoluzávodníkovi pomstít. Dával mu pěstmi tak moc, že ostatní nevěřili svým očím. Asi mu tak chtěl dát najevo, že potřetí už se mu to nepovede a nedovolí si ho zase vytlačit. Nikomu se ale naštěstí nic nestalo, jezdci mají na sobě ochranné helmy a chrániče páteře. Peick byl ale okamžitě diskvalifikován. Podívejte se na video.

Související články

Další články