Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neteř režiséra Stevena Spielberga se snaží prosadit jako zpěvačka. Zkouší to v izraelské verzi Hlasu!

Strýček jí očividně nepomůže, musí si pomoci sama.

Člověk by řekl, že když jste neteří slavného Stevena Spielberga, nemusíte si sami vyšlapávat cestičku v showbyznysu, protože to za vás vyřídí strýček. Jak se ale zdá, Jessica ‚Jessy‘ Katz se rozhodla postavit se na vlastní nohy a zkusit se prosadit pěkně od začátku.

Jak od začátku? Prostě tím, že se přihlásí do pěvecké soutěže, bude doufat, že ji vybere porota a postoupí do finále. V Izraeli.

Pětadvacetiletá dcera prezidentky filmové produkční společnosti Nancy Spielberg-Katz, která je sestrou oscarového režiséra a producenta, emigrovala do Izraele před třemi lety. Vydělávala si tím, že pořádala menší koncerty v klubech v Tel Avivu, ale pak si řekla, že by mohla něco víc, a přihlásila se do izraelské verze Hlasu.

V Tel Avivu údajně také vystupuje se skupinou Jessica Rabbit & The Blues Bunnies, se kterou hrají písničky z filmu Falešná hra s králíkem Rodgerem. Což je zajímavé, protože v tom filmu zpívala Amy Irving, tehdejší manželka Steva Spielberga.

Na samotné video z jejího vystoupení se můžete podívat zde, ale dole uvidíte krásnou ukázku, jak senzačně neteř Spielberga zpívá.

Související články

Další články