Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nesympatická Feuereislová z VyVolených všem lže: Někdo mě sleduje, řekla slavomanka ve veřejnoprávní televizi a přitom se nechala zavřít do vily pod dohled kamer!

Eva Feuereislová vůbec nechce být slavná.
+ Dalších 5 fotografií

Snahu Evy Feureislové (23) dostat se do médií by snad nepřekonala ani česko-švýcarská povadlá hvězdička Věra Patt.

Feuereislová si splnila svůj sen, když se dostala do vily VyVolených, ale zatímco ze sebe mezi ostatními soutěžícími dělá zkušenou novinářku, která je téměř kandidátkou na Pulitzerovu cenu, eXtra.cz ví, že se před lety Feureislová pohybovala mezi tzv. Holubí letkou. To jsou lidé, kteří se s falešnými vizitkami a pusou plnou argumentů, kde všude pracují, dokáží vetřít na večírek, jehož organizátoři „holubáře“ raději pustí dovnitř, než aby se s nimi u vchodu dohadovali.

Že by Feuereislová pro slávu udělala cokoliv, je jasné už z doby, kdy se snažila dostat do SuperStar, odkud ji porota okamžitě vykopla, tvářila se jako milenka italského hřebce Domenica Martucciho a ve finále to zkusila i na ochránce Ivety Bartošové (47) Zdeňka Macuru (39). Tomu stačilo říct, že si Eva kdysi prožila nějaké to týrání, a důvěřivý inženýr jí hned nabídl pomoc a několikrát se s ní ukázal na veřejnosti.

V Česku snad není televize, kde by Feuereislová nebyla. Nejparadoxnější je, že veřejnoprávní televize v březnu odvysílala dokument Pološero s tématem Někdo se dívá a hádejte, kdo byl ústřední postavou příběhu. Eva prý začala trpět stihomamem, když jí začali vyhrožovat věřitelé a vymáhali dluhy. „Snažím se být neviditelná a nezanechat stopu. Když moc nemusím, tak nikam nechodím nebo obvolávám kamarády, aby šli se mnou. Mám sice Facebook, ale moc tam nechodím a hlavně neudávám svou polohu,“ prozradila v televizi a my jen vzkazujeme: „Evičko, ve VyVolených si stopu zanechala pořádnou.“

Mohlo by vás zajímat

Další články