Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nestydaté Voříškové VYKOUKLA PRSA! Jaké další sexy outfity si oblékla do Karlových Varů?

Hříšné šaty, které toho ukázaly víc, než herečka chtěla.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Herečka Tereza Voříšková (27) ví, jak na sebe upozornit. Sice na červeném koberci v Karlových Varech nepředvedla jednu z nejkrásnějších rób, ale přeci jen se její šaty postaraly o pořádný rozruch. Stačily milimetry a všichni přítomní mohli vidět to, co může laskat jen její přítel doma v posteli.

Krásná brunetka se rozhodně nemá za co stydět. Sice její hrudník není napěchovaný jako u jiných kolegyň, ale zato drží, kde má, a žádná gravitace ho zatím nepoškodila. Tak proč si nevzít šaty bez podprsenky, když má Tereza co ukázat.

Jenže to málem nevychytala a její kůzlátka lezla na svobodu. Pánové, co byli poblíž, by se takovému pohledu jistě nebránili, ale Terezčin přítel by z takového trapasu neměl zrovna dvakrát radost. Přeci jen si ji musí hlídat, aby kolem ní nešmejdili různí náruživí ctitelové.

Ale nebyl to jediný outfit, který zvedl mužům krevní oběh především v místě rozkroku. Tereza moc dobře ví, co si na sebe vzít, aby nebyla moc výstřední, ale zase aby nebyla za puťku. Je to dobře převlečená dračice, která sice žádný skandál ve Varech neudělala, ale na její šaty se jen tak nezapomene.

Související články

Další články