Německá modelka a herečka lehkých pornofilmů Micaela Schäfer (33) nyní prožívá krutou okurkovou sezonu. Tmavovlasá sexy samice, plná silikonu, je známá jako náruživá fanynka německého národního týmu a je úplně jedno, o jaký sport jde.

Jakmile se koná skoro jakákoliv důležitá sportovní akce, Micaela si na sebe přimaluje kostýmek s danou tematikou a zajde pózovat, a to nejčastěji k Braniborské bráně.

Teď se bohužel pro tuto náruživou německou fanynku nic moc neděje. A tak si brunetka hned vymyslela jinou aktivitu, která pochopitelně ukáže dost její nahé kůže…

Tahle holka v zimní čas nenabírala tuky jako většina z nás třeba o Vánocích, ba naopak! Začala pekelně makat v posilovně a zde je výsledek! Ze své skříně vytáhla miniaturní bikiny (asi jsou ze sexshopu) a za chvíli bylo zimní selfie na světě. Svým svůdným selfíčkem opravdu potěšila všechny své fanoušky v těchto mrazivých dnech.

Tohle nestydaté německé děvče toho má za sebou ve své svlékací kariéře opravdu hodně. Objevila se například v pořadu America´s Next Top Model – v německé verzi, v reality show Big Brother a nebo na titulce časopisu Playboy. Dále se tahle prsatice pyšní titulem Miss Ostdeutschland a na svém kontě má i vítězství v anketě pánského časopisu Miss Maxim, což je označení pro nejžhavější buchtu Německa.