Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nestihla se obléknout: Lizzo přišla na oslavu narozenin jako hrošík chycený v síti

Zpěvačka Lizzo přišla na oslavu narozenin jako hrošík chycený v síti
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
obezita

Americká rapperka Lizzo (33) přišla na oslavu kamarádky Cardi B. (29), která se konala v Los Angeles. Na sebe si oblékla naprosto průhledné fialové šaty, které odhalily téměř vše a příliš její objemné postavě nelahodily. Zapomněla se snad Lizzo obléknout, nebo je to jen další cílená provokace? 

Zpěvačka Lizzo se za svou postavu nikdy nestyděla, a to i přesto, že je objektivně velmi obézní. Američanka je právě naopak na své křivky pyšná a své tělo miluje.

"Velká mrcha v bikinách, ty šňůrky se mi ztratily," dělala si legraci v létě ze svých snímků v plavkách, na kterých se jí jaksi ztratily šňůrky od plavek.

Samozřejmě, že zpěvačka na své tělo a na to, jak ho prezentuje, schytává spoustu negativních komentářů. "Tohle je už zdraví ohrožující. Křivky jsou sexy, ale ne být morbidně obézní," zní jeden z tisíců komentářů na sociálních sítích.

"Obezita není něco, co se dá zařadit do kolonky body positivity. Být tlustý není cool. Být tlustý je normální," ohradila se před časem zpěvačka.

Před pár dny si vyrazila na narozeninovou oslavu své kamrádky Cardi B. a opět vynesla velmi extravagantní model, ale o vkusu hovořit bohužel nelze.

Lizzo měla průhledné síťované šaty a působila v nich jako hrošík chycený v síti. Co myslíte vy?

Související články

Další články