Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Neskutečný trapas Kim Kardashian: Její dokonalost je dílem Photoshopu! Foto jako důkaz

Tak co myslíte?
Zdroj: instagram
+ Dalších 17 fotografií
Podnikatelce a hvězdičce reality show Kim Kardashian (37) bude zanedlouho čtyřicet let. Navíc platí za ikonu, která vždy vypadá perfektně a její tělo nemá jedinou vadu na kráse. Jenomže opět se ukázalo, že americká kráska si pomáhá k dokonalosti Photoshopem. Tentokrát to ale trochu přepískla.

Na Kim Kardashian (37) je vyvíjen tlak ze všech stran. Neustále je pod dohledem všemožných médií, která bedlivě sledují každý její krok. Do toho se stará o své tři malé děti a musí u toho všeho vypadat naprosto perfektně bez chybičky.

Jenomže Kim už není dvacet, a i přesto, že o sebe pečuje, jak může, tak se sem tam nějaká ta nedokonalost objeví. On by to nebyl až tak velký problém, kdyby se Kim neschovávala za Photoshop, ze kterého ji obvinili samotní fanoušci.

Americká hvězda si dala na Instagram snímek, ze kterého je evidentní, že prošel pořádným Photoshopem. Kim si na něm nechala zmenšit stehna, prodloužit postavu a schovat menší špíček v pase. Když se podíváte na okolí fotky, tak kvůli úpravám je víc než vtipné.

Auto v pozadí je nějakým zázrakem zúžené a kus chodníku se divně vlní. Co myslíte vy? Tohle si přece hollywoodská hvězdička mohla klidně odpustit.

Související články

Další články