Kvůli prohrané sázce se Michal alias Ruda z Ostravy musel nechat ostříhat. Nejdřív tu ztrátu umaštěných rousů obrečel, ale to ještě netušil, jaký povyk tím způsobí. Najednou se začalo mluvit o tom, že je to jedna z nejpovedenějších proměn v českém šoubyznysu. Z podivného týpka se rázem stal idol všech věkových kategorií.

„Netušil jsem, jaký to bude mít ohlas. Dokonce mi přicházejí i nabídky na kvalitní jednorázový sex. Kdo by to byl řekl, co udělá jedna návštěva kadeřníka. Vědět to dřív,“ směje se Michal, který si užívá být na výsluní a středem ženské pozornosti.

„Ale holky měly přijít dřív, teď už mají smůlu. Jsem šťastně zadaný a plánuji i svatbu, takže bohužel. Ale zase neříkám, že mě ty nabídky netěší. Až mě překvapilo, kolik jich vlastně přišlo. Třeba přijde i nějaké to spodní prádlo jako u rockových hvězd,“ dodal vysmátý herec.

Ten se hlavně teď připravuje na roli Nicka Cartera v muzikálu Adéla ještě nevečeřela, který má obnovenou premiéru už tento čtvrtek, kde samozřejmě redakce eXtra.cz nemůže chybět. Tam hraje lamače dívčích srdcí, takže to má aspoň teď pořádně natrénováno. Snad jeho snoubenka nebude žárlit, aby tu svatbu ještě nezrušila…