Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nerozhoduje jen genetika: Který den v měsíci jste se narodili, může ovlivnit vaši povahu!

Den narození vás ovlivní.
Zdroj: Profimedia
Osobnost každého člověka je jiná. Kdybychom byli všichni stejní, byla by na světě hrozná nuda. Naši povahu neovlivňuje jen genetika po našich rodičích, ale i datum narození. Dokonce i konkrétní den, kdy jsme přišli na svět. Podívejte se na náš přehled a zhodnoťte, zda na vás daná povaha sedí. Vsadíme se, že ano.

Den první

Člověk narozený první den v měsíci potřebuje volnost a nezávislost Chce si o všem rozhodovat sám. Patří rozhodně mezi průbojné jedince a rád prosazuje svoje názory hlava nehlava. V partnerských vztazích si rád užívá svobodu.

Den druhý

Lidé narození v den druhý jsou velmi laskaví. Okolí je vyhledává především kvůli tomu. Vždy ochotně pomohou a nikdy vás nenechají ve štychu. Od těch bychom se měli inspirovat všichni.

Den třetí

Intuice je hlavním rysem lidí narozených ve třetím dni. Řídí se jí především. Racionální uvažování od nich nečekejte. Jsou schopni velmi rychle navázat kontakt zvláště v pracovním prostředí.

Den čtvrtý

Především muže narozeného ve čtvrtém dni chcete mít doma. Bude totiž velmi zručný a fyzicky zdatný. Především jeho muskulatura bude lákadlem pro spoustu žen, takže bacha na to.

Den pátý

Lidé narození pátý den v měsíci nejhůře snáší jakákoli omezení. Nejhorší je dát je do pomyslné klece, to potom trpí jako zvířata. Potřebují prostor, jak v pracovním, tak v osobním životě.

Den šestý

Senzitivní a mimořádně důvěřivá bývá šestka. Měla by se mít více na pozoru. Na světě jsou i lidé, kteří mohou druhé chtít zneužít a šestka se vždy jeví jako ideální oběť. Měla by se snažit si více držet odstup.

Den sedmý

Sedmička bývá hodně duchovně zaměřená. Zaobírá se nejrůznějšími duchovnímu směry a jedná intuitivně. Často si nechává napovídat vnitřním hlasem, který je pro ní hlavním vodítkem.

Den osmý

Zrozenci osmého dne jsou podnikateli snad odjakživa. Hýří náladami a málokdy jsou v zaměstnaneckém poměru Ten by je totiž příliš svazoval a nedovoloval by jim uplatňovat jejich nekonvenční postupy.

Den devátý

Upřímnost je hlavní dominantou devítky. Vždy vám všechno řekne na rovinu. Pokud potřebujete, aby s vámi někdo jednal jako v rukavičkách, za devítkou rozhodně nechoďte.

Den desátý

Nula v číslu deset dává člověku odvahu se probojovat až k cíli. Desítka se rozhodně nenechá odradit. Je spolehlivá a naoko otevřená. Ve skutečnosti si své soukromí bedlivě hlídá.

Den jedenáctý

Číslo složené ze dvou jedniček si přeje mít každý. Zajišťuje totiž mnohostranný talent. Jedenáctka si může vybrat, co chce v životě dělat, protože snad není obor, kde by nevynikala.

Den dvanáctý

Pro zrozence dvanáctého dne je nejdůležitější rodina a rodinné zázemí jako takové. Má neskutečný šarm, který bude uplatňovat všude kolem. Právě díky němu získává během života spoustu pracovních příležitostí.

Den třináctý

Třináctka je opak dvanáctky. Je nezávislá a na rodinně nelpí. Potřebuje volnost jako pták. Jakmile ji začne ztrácet, je z toho nervózní a není schopná normálně jednat.

Den čtrnáctý

Svobodomyslné a občas jako utržené ze řetězu je číslo čtrnáct. Občas se neubrání promiskuitě, ale rozhodně si ji nevyčítá. V práci potřebuje vidět hmatatelné výsledky své práce.

Den patnáctý

Lidé narození v patnáctý den jsou na oko velmi průbojní, ale je to opravdu jen na oko. Ve skutečnosti se drží zpátky. Jejich přehnané sebevědomí má jen zakrývat nejistotu.

Den šestnáctý

Šestnácka je takzvaný advokát všech. Nesnese křivdu a jakmile vidí nespravedlnost okamžitě zasahuje, a to i za předpokladu, že je ve vysoce nevýhodné situaci. Takové je potřeba mít přátele.

Den sedmnáctý

Mimořádně temperamentní jsou lidé narození v sedmnáctém dni v měsíci. Mají rádi hudbu, tanec a zpěv. Bez těchto tří věcí si neumí představit život.

Den osmnáctý

Osmnáctka neumí říct ne. Když ji někdo požádá o pomoc, málokdy dokáže odmítnout, což pro ni může být ve výsledku velmi vyčerpávající. Ona už je ale taková a neumí jednat jinak.

Den devatenáctý

Ambice jsou hlavním rysem devatenáctého dne. Je to vyloženě kariérní typ. Rodina pro něj není tak důležitá jako to, aby byl v práci uznáván. Rodinu odsouvá na později. Mnohdy ji ani nemá.

Den dvacátý

Klid a harmonie jsou dvě podstatné věci pro zrozence dvacátého dne. Neumí si ani představit, že by měli s partnerem bouřlivý vztah. Pravděpodobně by se z toho brzy zbláznili.

Den dvacátý první

Dvacet jednička se umí zorientovat v každé situaci a věci zásadně dotahuje do konce, ale umí to dělat tak, aby se nevyvyšovala nad ostatní, což na ní ostatní oceňují.

Den dvacátý druhý

Dvacet dvojka je neskutečně citlivá a potřebuje za každou cenu oporu v partnerském vztahu. Podstatnou složkou je pro ni ve vztahu sex. Lidé narození ve dvacátém druhém dni totiž milují doteky.

Den dvacátý třetí

Schopnost brilantní komunikace a bezprostřednosti mají lidé narození dvacátý třetí den Jsou skutečně skvělými řečníky. Mluveným slovem se většinou i živí. Ať už jako manageři, nebo moderátoři.

Den dvacátý čtvrtý

Dvacet čtyřka se vyznačuje silně vyvinutým sociálním cítěním. Své místo nalezne vetšinou jako pracovník v humanitární organizaci. Ráda pomáhá ostatním, což bere jako poslání.

Den dvacátý pátý

Nenáročný a skromný je člověk narozený ve dvacátý pátý den. K životu toho moc nepotřebuje a materiální hodnoty ho rozhodně neuspokojují. Nejraději je v okruhu svých blízkých přátel.

Den dvacátý šestý

Lidé s dvacet šestkou působí chladně, ale ve skutečnosti nejsou. To si jen střeží svoje soukromí. Až je někdo skutečně upoutá, vyklopí mu klidně celý svůj život. V opačném případě se od nich nic nedozvíte.

Den dvacátý sedmý

Tito lidé jsou v práci mimořádně svědomití. Neodkládají na později žádný ze zadaných úkolů a všechno splní do posledního puntíku. Je radost s nimi pracovat, jelikož odvedou spoustu práce.

Den dvacátý osmý

Smysl pro humor je hlavním rysem člověka narozeného osmadvacátý den. Mnohdy touží po vysokém postavení. Stresové situace zrovna nevyhledávají, ale když už se v nich octnou, snaží se s nimi pracovat. Stojí si za svými názory.

Den dvacátý devátý

Lidé narození v tento den na konci měsíce se často vyskytují v nemocnicích. Jsou totiž výbornými lékaři. Ještě aby ne, když mají tak geniální paměť. Na jinou profesi je jich snad i škoda.

Den třicátý

Třicítka je velmi rázná. Dokáže se prosadit vždy a všude. Velmi rádi chodí na večírky a užívají si bujarého života. Občas je to těžko slučitelné s osobním životem. Partner na vás věčně doma čekat nebude.

Den třicátý první

Třicet jednička má velmi originální nápady, které se nebojí říct nahlas. Stud je jí cizí. Člověk narozený v tento den je spíše individualista než týmový hráč. Svůj postoj by občasně mohl přehodnotit.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy