Malinký Harry, který byl na světě jen jeden den, utrpěl kvůli lékařce mnohačetná a vážná zranění hlavičky.

Na následky krvácení do mozku zemřel.

Naneštěstí byl chlapeček v děloze obráceně. Proto šly ven nejprve nožičky. Za ty lékařka jako smyslů zbavená tahala, co jí síly stačily. Její agresivní chování vyděsilo všechny na sále.

Chlapeček Harry byl z dvojčat. Jeho bratříček se narodil o třináct minut dříve a je v pořádku. To, co doktorka provedla Harrymu, je naprosto nepochopitelné.

Lékařka jménem Anupama Ram Mohan čelí obvinění z vraždy. S Harrym cloumala ze strany na stranu doslova jako s hadrovou panenkou. Jeho nožičky se tak dotýkaly maminčina břicha.

Pak ho ještě lékařka s podivnými metodami nechala jen tak viset z dělohy. Maminka Vicki byla naprosto zděšená z toho, co se děje. Úplně ji to odrovnalo. Myslela, že doktorka zlomí Harrymu krk.

Případ nepochopitelného, až ošklivého zacházení s miminkem je nyní předmětem vyšetřování. Všichni na sále se rozhodli svědčit proti lékařce. Byli stejně v šoku jako rodiče.

Po celou dobu, kdy porod probíhal, byl na sále otec zesnulého Harryho Owen, ten popisuje moment jako hrůzostrašný.

On i jeho žena se po tomto zážitku zhroutili. Jsou na dně ze ztráty jednoho ze synů. Chtějí pro agresivní doktorku Anupamu Ram Mohan co nejpřísnější trest. Zabila jejich dítě.

V době, kdy k tragédii došlo, pracovala lékařka pro oxfordskou nemocnici Johna Radcliffa pouhé čtyři měsíce na porodním oddělení.

Během vyšetřování se také zjistilo, že lékařka lhala o tom, co se na porodním sále stalo. To všechno proto, aby nebyla obviněna z vraždy.