Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Nepozorná řidička vjela přímo pod vlak, na její hloupost doplatil spolujezdec a několik nevinných psů

Řidička byla z Itálie, v autě vezla i několik psů.
Italská řidička, která vjela přímo pod vlak, je i se svým spolujezdcem těžce zraněná. V autě měla i několik psů.

Jak může někdo ignorovat výstražná světla u přejezdu a vjet přímo pod vlak? A proč, když už neumí ženská řídit, by na to měli doplatit nevinní psi?

Italská řidička u jihočeské Kaplice prostě kašlala na to, že jí před nosem blikají červená světla, a střihla si to rovnou na koleje před jedoucí vlak. Lokomotiva tlačila sešrotovaný vůz několik metrů, přesto měla neuvěřitelné štěstí a z vozu vyvázla i se svým spolujezdcem sice těžce zraněná, ale naživu.

Ne tak psi, které vezla v menší dodávce. Měla tam několik Jack Russell teriérů, o které se pak musela postarat odchytová služba, a jeden pes zemřel. Kromě toho taky svou hloupostí zaměstnala několik záchranných složek, hasiči museli lidskou i zvířecí posádku z vozu vystříhat.

Co donutilo řidičku vjet na koleje, není zatím známo, ale výstražná světla byla funkční a upozorňovala na blížící se vlak. Možná v Itálii to mají jinak…

Mohlo by vás zajímat

Další články