Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Neposlušné ňadro na premiéře filmu Lída Baarová. Kdo neuhlídal v šílených šatech svůj dekolt?

Ještě kousek a celý dvorec by byl venku.
Na dlouho očekávané premiéře filmu o divě Lídě Baarové se to jen hemžilo slavnostními róbami. Jenže manželka známého zpěváka dost přestřelila (teda jako pokaždé), nejenže si vzala na sebe šaty, které by jí záviděla kdejaká kolotočářka, ještě k tomu neuhlídala své neposedné ňadro a málem ukázala víc, než chtěla. O jakou módní příšeru to jde?

Možná už podle zvolených šatů s flitry, které by se hodily do osmdesátých let na diskotéku, nikoliv na červený koberec, jste poznali, že jde o postrach módní policie Mirjam Landu (46), manželku Daniela Landy (47). Ta si to vykročila na premiéru v outfitu hodného strašidla ze strašidelného zám­ku.

Ale aby to nestačilo, tak ještě málem ukázala prs. Už se jí dvorec cpal ven a vypadalo by to, jako by volal po svobodě. Ale tak producentce německého původu to vůbec nevadilo. Možná si přišla vhodně oblečená vedle těch velkých večerních. Ale sami posuďte, jestli je to vhodné se takto obléct mezi ty největší hvězdy českého šoubyznysu.

Naštěstí stál film za víc než tyto laciné šaty paní Mirjam. Opravdu doporučujeme, abyste si na Lídu Baarovou zašli, je to jeden z nejpovedenějších filmů české kinematografie a stojí za to ho zkouknout. Jen si, prosím vás, na sebe neberte takovou obludnost, jakou zvolila paní Landa.

Mohlo by vás zajímat

Další články