Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nepochopíte! Z nádherné Miss Lindy Bartošové se stala utahaná ženská! Co se stalo?!

ŠOK! Neuvěříte tomu, jak dnes vypadá bývalá česká Miss World
2014 Linda Bartošová!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Někdejší česká Miss World 2014 Linda Bartošová se změnila k nepoznání. Její nejnovější snímek zkrátka vůbec nepochopíte! Proč se začala měnit?

Říká se, že krásné ženy to mají v životě snazší… Otázkou tedy zůstává, proč taková přírodní kráska, jakou je kupříkladu Linda Bartošová, absolutně změnila svoji image?! Dříve měla nádherné přírodní blond vlasy, které jakoby podtrhovaly její krásu. Linda se před nějakým tím časem distancovala od České Miss a ukončila tím i celkovou kariéru v modelingu, to byla velká škoda.

Její život však nabral úplně jiné obrátky… Linda se stala studentkou Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a dala se na dráhu seriózní reportérky v České televizi. Aby víc zapadla do inťoušského světa, časem se začala měnit i její vizáž.

Z krásné modelky se stala zanedbaná ženská, která si zašla zřejmě k nějakému učni na nový sestřih… a dopadlo to naprosto tragicky! Účes na kluka, volné oblečení nelíbivých barev a v televizi značné zadrhávání při rozhovorech. Bylo Lindino rozhodnutí opravdu správné? A nebo by se měla vrátit zpět na dráhu modelky, která všechny kolem potěší jen svým uhrančivým pohledem…

Související články

Další články