Lhát policii se někdy opravdu nevyplácí. Sám o tom teď může vyprávět devětadvacetiletý Levis Watson, který byl zatčen kvůli drogám. Levis je drogový dealer heroinu a kokainu. A patrně je i hodně hloupý. Pokud chtěl policii vykládat, že žije skromným a poklidným životem, měl si nejdříve odstranit své skvosty z Instagramu.

Muž byl předvolán k výslechu, kde měl policii sdělit, jaké má vztahy k drogovému gangu a co ví o jeho praktikách. Watson na to odpověděl, že nemá vůbec tušení, protože žije na předměstí a velmi skromně.

Jenomže policie není evidentně úplně blbá. Stačilo si otevřít od podezřelého Instagram a rázem si zjistili, že Levis není žádný skromný kluk. Na svém profilu má více než 4500 sledujících a fotky, které ho usvědčují z velmi bujarého a bohatého života.

Levis Watson plní svůj účet fotkami drahých aut, hodinek, obrovskou sumou bankovek v hotovosti, helikoptérami a loděmi. Sám je hned na několika z nich. Pokud si myslí, že chudý život vypadá tak, že se člověk fotí na kapotě drahého ferrari, je docela mimo. Tahle lež mu rozhodně nevyšla.

Usvědčený lhář Watson byl nakonec odsouzen k sedmi letům vězení za drogové delikty. Tak pokud ho vězení nenapraví, snad si příště dá alespoň pozor na to, co dává na sociální sítě a co tvrdí ostatním. Zejména policii.