Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Není zlá, je jen pitomá: Karel Schwarzenberg chce pašeračku Hlůškovou dostat do Česka!

+ Dalších 54 fotografií
heroin
Tereza Hlůšková (22), která byla odsouzena na 8 let a 8 měsíců ve vězení za pašování 9 kilogramů heroinu, si v pákistánské base zažije těžké časy. I s ohledem na to by ji Karel Schwarzenberg (81) rád dostal zpět do Česka. I přesto, že má s pašeračkou slitování, na její adresu řekl velmi hrubá slova.

Karel Schwarzenberg se ohledně případu odsouzené Terezy Hlůškové vyjádřil pro server parlamentnilis­ty.cz. Ačkoliv s Terezou soucítí a ví, že jí teď v pákistánském vězení nastanou velmi těžké časy, na její adresu řekl pár ostrých, dokonce i vulgárních slov. „Jedna z nesčetných českých holek, kterým namluvili, že ku*vením budou bez práce bohaté,“ sdělil drsně svůj názor na českou pašeračku s tím, že tyto holky nemají páru o tom, jak snadno se mohou dostat na dno.

Politik pašeračku tímto výrokem rozhodně nešetřil, jen málokdo by proto čekal, jaká slova budou následovat. „Ohromující pitomost ale není zlá vůle a stačilo by, aby si to odseděla doma,“ dodal Schwarzenberg, který se ovšem s mnoha souhlasnými názory nesetkal.

Například podle prezidenta Miloše Zemana je vydání Terezy Hlůškové do Česka téměř nemožné. Spáchala totiž velmi závažný čin, za který by si rodilí Pákistánci od soudu vyslechli mnohem horší rozsudek. „Můžeme o její vydání sice požádat, ale vzhledem k charakteru tohoto trestného činu mám silné pochybnosti, zda by tato žádost byla uspokojivě vyřešena,“ sdělil Zeman taktéž pro parlamentnilis­ty.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články