Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nenalíčená Selena Gomez si nepříčetně zakrývala obličej před fotografy. Nepomohlo jí to!

Selena je mladá a vypadá velmi dobře, ať s make-upem, nebo bez něj.
+ Další 2 fotografie

Mladá zpěvačka Selena Gomez (22) si vyrazila ven nenalíčená.

Možná by si toho nikdo ani nevšiml, kdyby kolem toho nezačala dělat takové cavyky.

Selena patří mezi hvězdy, které se rády maskují před paparazzi, třeba kloboukem a velkými brýlemi nebo hlavou skloněnou a zavěšená do svých bodyguardů.

Na tom není nic špatného. Pozornost na každém kroku, které se jí dostává, už přivedla do blázince nejednu celebritu a právo na soukromí má každý. Jenže ne v Americe. Tam když jste slavní, tak jste prostě všech, soukromí nesoukromí.

Selena je bývalá přítelkyně floutka Justina Biebera, který si nejednou stěžoval na to, že fotografové už se k němu nechovají ani jako k člověku, ale spíše jako ke zvířeti, nenechávají mu žádný životní prostor, pronásledují ho všude a stanují před jeho domem.

Třetím kamarádem do party jim je nejlépe vydělávající zpěvačka do třiceti let – Taylor Swift.

Když se chce tahle trojka někde potkat, nemá to jednoduché a je potřeba kvůli tomu udělat velké manévry, ať už před restaurací, kterou se snaží zbořit stovky fanoušku jednoho nebo druhého z nich, nebo v obchodním domě, kde musejí vyklízet od zákazníků celé obchody, protože tyto celebrity jsou tak slavné, že nemají možnost si bez toho, aniž by je někdo poznal, jít v klidu nakoupit.

Selena dnes vyběhla v Los Angeles v černém tričku a vzorovaných kalhotách nenalíčená a začala kolem toho dělat takové scény, že na sebe naprosto zbytečně upozornila víc, než bylo nutné. A tak vznikly přesně ty snímky, které nechtěla.

Ale může být úplně klidná, i bez líčení vypadá skvěle.

Mohlo by vás zajímat

Další články