Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Německá vláda ovlivňovala americké volby! Z daní šly peníze na kampaň Hillary Clinton

Na zvolení nestačily ani peníze z Německa.
Není žádným tajemstvím, že si německá kancléřka Angela Merkel přála vítězství Hillary Clinton. A tak německá vláda poslala na její kampaň pět milionů dolarů (což je cca 128 milionů korun). Na obrovský skandál upozornil Die Welt.

Takový skandál tu dlouho nebyl. Novináři z Die Welt zjistili, že německá vláda ovlivňovala americké volby, když poslala pět milionů dolarů na kampaň Hillary Clinton.

Peníze šly na nadaci manželů Clintonových a odeslalo je německé ministerstvo životního prostředí. Mluvčí ministerstva pak tvrdila, že peníze měly původně směřovat na ekologické projekty.

Němečtí daňoví poplatníci tak sponzorovali Hillary Clinton a neměli o tom tušení. Již dříve na Hillary Clinton prasklo, že bere peníze ze zemí, kde funguje diktatura islámu – Katar, Omán, Spojené arabské emiráty.

Žena, která kampaň postavila na tom, že bude pečovat o slabé ženy, tak brala peníze od režimů, které ženy výrazně utlačují.

Mohlo by vás zajímat

Další články