Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Německá verze Dana Bilzeriana: Plastiková Barbie a dokonalý Ken našli své štěstí v Americe, kde pořádají zhýralé večírky!

Německo na ně nebylo připravené, tak se odstěhovali do LA!
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Bastian Yotta zbohatl díky byznysu s posilovacími stroji a teď se z něj stal životní kouč. Se svou manželkou Mariou se odstěhovali z Německa do Ameriky a začali svůj vysněný život boháčů. Teď motivují ostatní lidi k podobné cestě a chlubí se svými penězi na Instagramu. Prostě takový dvojitý Dan Bilzerian!

Bastian Yotta neváhá své jmění investovat do večírků, jiných žen, pompézních party a hlavně – do krásy své manželky.

Prý ho inspiroval seriál Pobřežní hlídka a on si chtěl stvořit ženu, která by byla ještě víc sexy než Pamela Anderson. To se mu prý s Mariou povedlo. A aby toho nebylo málo, tak si pořídil ještě harém deseti kočiček, které si ve své vile v LA vydržuje.

Manželé žili nejdříve v Německu, ale tam lidé pro jejich touhy neměli pochopení a podle Yottových je doslova vyštípali pryč. A kam můžou boháči toužící po plastikách a plážích jet? Samozřejmě do LA, kde bujarý život a silikonové poprsí nikoho nepobuřují.

Na rozdíl od Dana Bilzeriana se Yottovi snaží ostatním lidem poradit, jak dosáhnout úspěchu. Bastian se živí jako motivační kouč a rady rozdává i na svém Instagramu. Základem je tvrdě na sobě pracovat a znát svůj cíl. Občas dokonce přihodí svoji fotku z minulosti, kde je ještě jako mladý oplácaný muž. Vedle toho samozřejmě přidá novou se sixpackem.

Líbí se vám život manželů Yottových?

Související články

Další články