Jestli chcete do země, kde to nejvíce žije, tak nikam nemusíte jezdit, protože v ní bydlíte. Česká republika totiž obsadila nelichotivou první příčku země, kde se lidé nejvíce oddávají všem neřestem života, tedy konzumaci alkoholu, užívání drog, kouření a hraní hazardních her.

Americká agentura Bloomberg sledovala všechny státy světa a jejich vztah ke všemu nevhodnému u lidí starších patnácti let. A jestli vás překvapuje, že v Česku se žije takhle divoce, co teprve informace, že jsme ještě zhýralejší zemí než Mexiko, kde jsou drogy k dostání v každé hračkárně, děti se učí střílet už odmala a občas tam na vás během cestování vybafne nějaká mrtvola bez hlavy, to když si kartely vyřizují účty?

Aby bylo jasno, Česko nevyhrálo v jednotlivém klání neřestí, ale v celkovém součtu. Samozřejmě že daleko více drog než u nás se bere třeba v Izraeli a víc popíjejí například v Bělorusku. Ale my děláme všechno najednou, a proto oslavte tohle podivné prvenství naší krásné země v srdci Evropy.

Ale raději si na tu oslavu dejte jen malé pivo, elektronickou cigaretu, přírodní drogu v podobě sportu a jako vrchol hazardu si zahrajte Prší.

O párátka.