Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Nelíbil se vám konec sitcomu Jak jsem potkal vaši matku? Dobrá zpráva, tvůrci vydají alternativní konec!

Takhle vypadal plakát propagující finální řadu sitcomu.
Zdroj: CBS

Původně naplánovaný konec devět let vysílaného sitcomu Jak jsem potkal vaši matku existoval od svého počátku. Ostatně, děti, které v něm vystupují, by za těch devět let dost zestárly.

Přesto se objevily obrovské zástupy fanoušků, kterým se konec Jak jsem potkal vaši matku ani trošku nelíbil. A právě pro ty mají tvůrci dobrou zprávu – pokud se vám nelíbil konec, který byl vysílaný v televizi, počkejte si na vydání seriálu na DVD. Tam uvidíte konec úplně jiný!

Spolutvůrce seriálu Carter Bays prozradil: „Šestnáct dní jsme byli ve střižně a snažili jsme se rozhodnout mezi dvěma různými konci. Natáčeli jsme pouze jeden scénář, ale díky střihům jsme měli dva docela rozdílné konce. Vybrali jsme si konec, který jsme si vybrali, a stojíme za ním. Ale tu druhou verzi dáme na kompletní vydání na DVD.“

Některým fanouškům seriálu se konec celé série nelíbil tak moc, že dokonce vznikla petice požadující po tvůrcích, aby ho změnili.

Související články

Další články