Sharice se v LA setkala s dr. Terrym Dubrowem a dr. Paulem Nassifem, specialisty na asymetrii poprsí. Sharice byla nucena nosit podprsenku již od věku šesti let kvůli abnormálnímu vývoji svého poprsí. To se však bohužel stejně nevyvinulo správně. Levý prs přestal Sharice růst již na střední škole. Její pravé ňadro je tak o dvě velikosti košíčku větší než levé. Pokud jste si někdy myslela, že máte problém s výběrem podprsenky, tak to nebude nic oproti chudince Sharice.

Poprvé v životě se Sharice bude moci obléknout do plavek. Kvůli své vadě trpěla velmi nízkým sebevědomím a byla nucena své poprsí maskovat, což při jeho velikosti asi není snadné. Již od dětství se jí lidé posmívali, a tak se jim začala vyhýbat a dokonce nechtěla vůbec vycházet z domu. A není se čemu divit. Zatímco levý prs má 28 cm, pravý skoro 40. A to už je docela rozdíl.

Lékaři musí nejprve zredukovat velikost jednoho ňadra a odstranit tak poměrně velké množství tkáně. Dále je potřeba posunout bradavku, a to je v Sharicině případě o poměrně velkou vzdálenost. Jedná se prý o jednu z nejriskantnějších operací vůbec. Bizarní je, že většina plastických operací spočívá ve vyplnění tkáně implantáty. V Sharicině případě se však jedná o opak. Množství tkáně, které se při operaci odstraňuje, vyžaduje značné narušení cév, v čemž spočívá hlavní problematika celé operace.