Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Někteří rodiče se totálně zbláznili. Takhle pojmenovali svoje děti v roce 2016!

Některá jména jsou totálně šílená!
Zdroj: facebook.com
Vybrat jméno pro miminko je někdy pořádná fuška. Rodiče se nemusí shodnout a pak se pohádají do krve. Někteří sahají i po netradičních a exotických jménech, jenže to někdy pořádně přepísknou. A jejich děti jim za to určitě poděkují!

Češi si oblíbili klasická česká jména, jako je Eliška, Tereza, Anna, Josef, Jan nebo Jakub. Ta byla v roce 2016 zvolena nejčastěji. V současné době není výjimkou, že má dítě exotické a nevšední jméno. A tak můžete slyšet jména, jako je například Quentin nebo Scarlett. Jména jsou to zahraniční, a tak to zní spíš exoticky. Jenže někteří rodiče se chtějí zřejmě svým dětem pomstít.

Svým rodičům určitě poděkuje holčička z Ostravska, kterou pojmenovali Análie. Je jasné, že se jí později za toto jméno budou někteří smát. Nevšední jména dali svým dětem i rodiče ve Vítkovické nemocnici. V roce 2016 se tam narodil Izrael, Chavier, Jameson Rameses, Jasméne Anna, Keithi či Arletta. V Jičíně jedna maminka porodila Mínu nebo Melody, v Náchodě Teu a Kornelii, v Rychnově Nansi, v Jihlavě Ciaru a v Trutnově přišla na svět holčička Timea.

Minulý rok Češi pro chlapečky volili jména jako Hanuš, Mikes, Dalimil, Remus, Tivadar, Barnabáš nebo Zachariáš. Pro holčičky zase Aleška, Adléta nebo Kotylda. U exotických jmen si rodiče zvolili například Lionel, Amarchi, Revan, Ulféy, Amálii Perlu nebo Ninu Anušku.

Pozadu nebyli ani v Českých Budějovicích, tam se narodila miminka se jmény Jovan, Věnek, Vendelín, Konstantin, Alessandro, Andrés, Zoe, Ronja, Eliana, Thea, Zina, Leonarda, Elis, Annabela, Bianca, Flora, Jennifer, Elian Luca nebo Abigail.

Netradičním jménem pojmenovala svoji dceru i Emma Smetana (28), pro kterou vybrala jméno Lennon Marlene.

Související články

Další články