Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Nekonečné sebevědomí? Neuvěříte, až kam se Dominika Mesarošová vychválila!

Dominika a její balony.
+ Dalších 61 fotografií
Metráček je fuč! Dominika Mesarošová zamakala a dala sbohem svým velkým špekům! Kde její sexy postavičku uvidíme?

Příležitostná modelka se silikonovými vnadami Dominika Mesarošová (31) byla záhadným způsobem vybrána k tomu, aby se účastnila jako jedna z mnoha známých tváří pořadu Pevnost Boyard. Její výraz na pozvání jsme sice v přímém přenosu neviděli, ale je nám jasné, že to chudák holka měla o infarkt.

Aby při natáčení a různých zkouškách, jako je například opičí dráha, nevypadala tlustě, nasadila Domča přísný režim, který se jí vyplatil. Tím režimem myslíme, že nepozřela tak měsíc nic jiného než čistý vzduch. A vyplatilo se! Žádný rozkydlý zadek, velké paže a ani podbradek vidět nebyly. Jediné, co jí zůstalo kulaté, byly její obří silikony, se kterými jako vždy provokovala a u mnohých mužů bodovala.

I přes to, že se před časem ve velkém psalo o tom, že její zevnějšek je strašný, protože nakynul jako buchty na pekáči. S ní to nic doteď neudělalo. K jedné ze svých fotek totiž naprosto vážně napsala:

“Narodila jsem se, abych provokovala…,” mrkla na své příznivce Domča.

Tomu se, dámy a pánové, říká těžký životní úděl.

Mohlo by vás zajímat

Další články