Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Nekompromisní Knechtová (37): Zákeřná rána do zad Borkovcovi (19)!

Nekompromisní Knechtová (37): Zákeřná rána do zad Borkovcovi (19)!
Zdroj: instagram/profimedia
+ Dalších 20 fotografií
Drsný vzkaz
Katarína Knechtová (37) a Petr Borkovec (19) mají pauzu a nezdá se, že by na jejím konci svítilo sluníčko. Podle exkluzivních informací eXtra.cz je kontroverzní páreček ze SuperStar 2018 od sebe kvůli Borkovcovu nadměrnému pití. Teď tomu dala korunu Knechtová, z jejíchž slov se vženou Petrovi slzy do očí!

Katarína Knechtová se nikdy netajila tím, že před milostným životem a vztahy vždy dávala přednost práci. Když už to vypadalo, že románek s Petrem Borkovcem bude znamenat zvrat, slovenská zpěvačka si zase postavila hlavu.

Vztah dvojice ze SuperStar 2018 už poznamenal jeden šrám, za který mohla Borkovcova maminka. Ta totiž Knechtové dlouhodobě hrubě nadávala. Pak se ale dvě ženy Petrova života prý usmířily a všechno bylo zalité sluncem. Až do listopadu, kdy Katarína řekla dost a dala si s Borkovcem pauzu.

„Kataríně se zkrátka nelíbí, že Petr paří a na její vkus hodně pije,“ svěřil eXtra.cz Petrův blízký kamarád. To ostatně bylo vidět už během pěvecké soutěže, kdy se Borkovec zřídil tak, že přišel pozdě na semifinálové kolo.

Jenže Knechtová se z toho nehroutí, právě naopak. Zase se naplno ponořila do práce a na Petra nemyslí. "Tečka jako synonymum dalšího pevného bodu v životě. První tečka v mém prvním ateliéru," pochvaluje si Knechtová. Z jejích slov lze snadno vyčíst, že Borkovec je teď na vedlejší koleji.

Snad půjde Petr do sebe a s Katarínou to napraví. Byla by přece jenom škoda zahodit tři čtvrtě roku společného života!

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy