Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Někdo do pokoje vlezl a přiložil na těla Moniky a Klárky drát… Kramný poprvé připustil vraždu elektřinou!

Petr Kramný dosud svou obhajobu stavěl na tom, že jeho rodina musela být
otrávena.
+ Další 2 fotografie
Petr Kramný je na tom stále hůře a hůře se svou obhajobou. Jeho tvrzení o tom, že Moniku a Klárku zabila záhadná otrava, rozmetali soudní znalci. Kramný poprvé začíná připouštět, že jeho manželku a dceru mohla zabít elektřina. Zatím se nepřiznal, že drát přiložil on. Zatím hovoří o neznámém člověku, který mohl vniknout do pokoje.

Tohle je přelomový bod celého soudního stání. Pod Kramným začíná praskat led. Je až úsměvné sledovat, jak jeho zoufalé pokusy o obhajobu rozmetávají znalci.

Už víme, že Monika Kramná a její dcera Klárka nebyly otráveny, ale že je zabil elektrický proud. Shodli se na tom všichni znalci. A dokonce i egyptský lékař, který dělal pitvu obou Češek, připustil, že turistky mohla zabít elektřina.

Na řeči o průjmu a zvracení může Kramný zapomenout, experti vědí, že někdo musel k Monice přiložit drát.

Kdo to byl? Byl to Petr Kramný? Nebo nějaký záhadný přízrak, který běhá po hotelích a vybrané osoby popravuje pomocí elektřiny?

Už i Kramný u soudu poprvé připustil, že Moniku a Klárku mohla zabít elektřina.

Soudní znalec v oboru elektrotechnika Karel Sokanský popsal, jak zabíjí elektrický proud.

Když Sokanský skončil, položil mu Kramný tento dotaz: Řekl jste, že stačí dvě sekundy působení. Je tedy možné, že někdo do pokoje vlezl, přiložil drát, když ony zřejmě teda nekřičí, takže někdo, kdo by třeba usnul v koupelně, by to vůbec neslyšel?

Takže v Kramného hlavě se rodí plán B. Už nemůže mluvit o tom, že jeho holky zvracely a že je někdo otrávil.

Kramný svým dotazem směřuje k tomu, že po hotelovém pokoji někdo šel, a když se Kramný koupal, tak během 2 vteřin vnikl do pokoje, usmrtil drátem Klárku a Moniku a zase odešel.

Dočkáme se i jméno toho, kdo to podle Kramného byl?

Mohlo by vás zajímat

Další články