Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nejžhavější záběry z 50 odstínů šedi: 6krát nahá Dakota Johnson

Dakota Johnson je dcerou Melanie Griffith. Rozhodně však nestojí o to, jak
sama řekla, aby ji matka ve filmu viděla.
+ Další 3 fotografie
Ženy se do kina hrnou kvůli romantickému příběhu mezi dvěma milenci, z nichž má jeden temnou minulost, tajemství a nehorázné bohatství. Muži zase chtějí vidět tu parádu, která pobláznila celé ženské pokolení. Nakonec ale všichni zjistí, že množství sexuálních scén je možné spočítat na prstech jedné ruky. Představu, jak vypadají některé z nich, si můžete udělat v galerii.

Dakota Johnson a Jamie Dornan, to jsou v současných dnech asi nejzadávanější jména do internetových vyhledávačů. A to všechno díky filmu 50 odstínů šedi, o kterém slyšeli snad už i na Marsu.

Porno pro paničky z předměstí, jak se filmu natočenému podle knižní předlohy přezdívá, splnilo svá očekávání u žen, ale rozhodně ne u filmových kritiků, kteří se neostýchají označovat ho za totální brak a jeden z nejhorších filmů vůbec.

Přesto snímek trhá rekordy a na nahou Dakotu Johnson, kterou by měl trestat krásný a všeho znalý Jamie Dornan jako Christian Grey, se do kin valí statisíce diváků.

Dakota ve filmu své tělo ukázala vcelku detailně. Všímavější diváci dokonce zvládli zaregistrovat, že hlavní hrdinové mají na intimních partiích ochlupení. Na menší prsa a výstavní zadek hlavní hrdinky, která hraje naivní Anastasii, byl ve filmu nejeden záběr.

A přestože film ještě nevyšel ani na DVD, máme pro vás ukázky z těchto záběrů k dispozici na fotografiích, kde si můžete do detailu prohlédnout tu parádu, kterou se pokouší autoři filmu všem vecpat jako ideál jak krásy, tak i sexuálního zážitku.

Mohlo by vás zajímat

Další články