Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejžhavější tenisová manželka? Rozhodně Ester Berdychová! Na Mallorce předvedla své dokonalé tělo

Ester to moc sluší.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 29 fotografií
Nejžhavější tenisová panička Ester Berdychová opět všem ukázala, že její tělo je prostě TOP! Z těchto snímků se doslova orosíte.

Letošní kariéra Tomáše Berdycha (31) není zrovna nejslavnější. Jsou i tací, kteří jeho 14. místo v tenisovém žebříčku ATP považují za totální propad a dno. Za letošní rok si Berdych tenisem vydělal přes 20 milionů korun. Jestli takhle vypadá dno, chtěl by ho asi skoro každý. Až na Andreje Babiše (62), to by byl teprve velký propad.

Teď už ale pryč od tenisu a politiky. I když to Berdychovi moc nestřílí, jeho žena Ester Berdychová boduje na všech frontách. Je krásná, má fit postavu, a tak získala lukrativní zakázku na focení provokativně sexy plavek na prosluněné Mallorce. Nutno dodat, že jí to na fotkách neskutečně sluší!

Ani s její hubeností už to není tak horké, Ester evidentně nabrala nějakou tu svalovou hmotu a je z ní kus! Dlouhé nastavené vlasy, bronz opálení a vkusné líčení rozhodně také udělaly své. Otázkou ale zůstává, kde modelka sebrala ta bujná ňadra. Ještě nedávno totiž byla na fotkách plochá jako prkno. Ale čert to vem, krásným ženám se odpouští i horší věci.

Související články

Další články