Asi nikdo by téhle krásce netipoval sedmatřicet let. Polská modelka Joanna Krupa má lepší postavu než kdejaká dvacítka a chlapi se z jejího těla můžou doslova zbláznit. Ještě donedávna byla tahle vnadná kočka šťastně zamilovaná do svého manžela Romaina Zaga.

V láskyplném manželství žili celé čtyři roky. Jenomže nyní přišel zvrat a půvabná Polka ohlásila rozchod se svým mužem. Už od loňského podzimu mohli všímavější fanoušci vycítit, že se něco děje, protože Joanna přestala na sociální sítě postovat zamilované fotky se svým manželem a snažila se odpoutat pozornost fotkami svého nahého těla.

Ne že by někdo z fanoušků proti tomu protestoval, ale už v té době mohli tušit, že se něco děje. „Pozitivní přístup je klíčem ke štěstí. Dávejte si vysoké cíle a nebojte se selhání. Pokud se o něco nepokusíte, nikdy nepoznáte, zda to stálo za to. Obklopte se lidmi, s nimiž se cítíte dobře,“ napsala modelka poté, co se začalo psát o jejím blížícím se rozvodu.

Modelka se blíže ke své těžké životní situaci nevyjádřila. Tak třeba až to přebolí, prozradí, co stojí za krachem jejího manželství.